Kontakt

Kancelaria notarialna CCM

ul. Wojska Polskiego 17
60-618 Poznań,
woj. wielkopolskie (Mapa Google)
tel: 61 851 93 63

celichowski@kancelaria-ccm.pl
w.majchrzak@kancelaria-ccm.pl


 

 

 

 

Rejent, notariusz Poznań

Notariusze

Nie sposób zaprzeczyć temu, iż notariusz / rejent to osoba darzona ogromnym zaufaniem publicznym, dlatego pracownicy naszej kancelarii w Poznaniu dokładają wszelkich starań aby świadczone naszym Klientom usługi były na jak najwyższym poziomie. Wszyscy notariusze z naszego biura zapewnią Państwu wysoki standard usług. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi naszych notariuszy potrafimy zapewnić Klientom należyta obsługę i sprawić aby byli oni w stu procentach usatysfakcjonowani.

Notariusz Dorota Celichowska

W 1990 roku ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. W 1992 roku zdała egzamin notarialny. Od roku 1996 prowadzi własną Kancelarię Notarialną. W 2004 roku ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa europejskiego.

Notariusz Maciej Celichowski

W 1989 roku ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zaczął aplikację notarialną w 1990 roku, a w 1993 roku zdał egzamin notarialny. Od roku 1996 prowadzi własną Kancelarię Notarialną.

Notariusz Wioletta Majchrzak

Notariusz Wioletta Majchrzak ukończyła studia wyższe w 1986 roku na Wydziale Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Egzamin kończący aplikację notarialną zdała w 1994 roku.
Następnie w 1998 roku, po odbytej asesurze, otrzymała nominację na stanowisko notariusza i od tego czasu wykonuje zawód notariusza.